+380 97 970 70 90 +380 66 070 70 90
    ПН-ПТ 9:00-19:00
    СБ 9:00-16:00
    ВС Выходной

Як проходить і з чого починається консультація дерматолога

Консультація дерматолога починається зі збору анамнезу. Доктор розпитує пацієнта про причини візиту. Що саме турбує пацієнта?

Другий етап консультації у дерматолога - це огляд шкірного покриву.

Призначення діагностичних та / або лабораторних досліджень. На даний час за допомогою сучасного діагностичного дерматологічного обладнання можливо в деяких випадках провести інструментальну діагностику прямо в момент прийому, не роблячи лабораторні аналізи. Це значно скорочує час, проведений пацієнтом у клініці, та дає можливість доктору дерматологу на першій консультації поставити діагноз і призначити необхідне лікування. Але, в деяких випадках необхідне обов'язкове додавання лабораторної діагностики, а можливо й обстеження всього організму та консультація суміжних спеціалістів.

 

Встановлення попереднього діагнозу. Як вже було сказано вище, в деяких випадках, користуючись сучасними методами діагностики в дерматології - дерматоскопія, тріхоскопія - можливо поставити діагноз на першому прийомі лікаря дерматолога.

Але, в більшості випадків необхідні додаткові методи діагностики. У кожному конкретному випадку тільки лікар дерматолог, після збору анамнезу та огляду місця захворювання зможе прийняти рішення про подальший план дій - призначення лікування, призначення попереднього лікування (можливо є необхідність полегшення стану пацієнта - наприклад, сильне свербіння, сильне подразнення і т.п.) або проведення розширеної діагностики.

При необхідності лікар дерматолог може призначити видалення новоутворень на шкірі та слизових.

Комментарии
Пока нет отзывов
Написать комментарий